10 Świetne Alche do Napoju w Kolsch (Extra-Cold) All Summer Long

Kolsch-arm-640

(Źródło: Levi Brown)

W lecie upierzeniu kraju w gorącym, wilgotnym kocu, kilka przekąsek jest bardziej przyjaznych (tj., niezbędny) niż zimne piwo wyrwane z lodowej lodówki. Najczęściej oznacza to ledwie rozpalony lager w żyłach Corsa, Buscha lub ich pączków. Chociaż są one dobrym dodatkiem do beachblanketu lub grilla na podwórku – mocno wierzymy w ideę, że istnieje piwo na każdą okazję – czasami delektujemy się pragnieniem-wygaszaczem z odrobiną smaku.

Choć jesteśmy wielkimi fanami mocno chmielonych sesji o niskiej zawartości alkoholu, takich jak Founders All Day IPA, 21st Amendment Bitter American i 10 Barrel ISA, jest coś do powiedzenia na bardziej delikatne piwo. W tym celu zwracamy się do eleganckiego kolscha z Niemiec, najcudowniejszej hybrydy. Pochodzący z Kolonii delikatne piwo jest fermentowane drożdżami piwnymi, następnie jest kondycjonowane w chłodniejszych temperaturach, bardziej odpowiadających lagerowi. Rezultatem jest żwawa, lekko owocowa rozkosz, nadająca się do popijania przez całe popołudnie.

W ten weekend zamiast napełniania skrzyń z lodem codziennymi piwami, spróbuj kolsch jako alternatywy. Każdy z nich zapewni doskonały komfort na zimno.

Reissdorf-kolsch

Jeśli podoba Ci się Coors Light, spróbuj…

Reissdorf Kolsch
Założony w XIX wieku koloński Heinrich Reissdorf specjalizuje się w specjalnym piwnym mieście. Prawdziwie stylowy, czysty, refinedkolsch to zrównoważone połączenie słodów bodowych, lekkiej goryczki, lekko pomarańczowych perfum.

Gaffel-kolsch

Jeśli lubisz Miller Lite, spróbuj…

Gaffel Kolsch
Długoletni koloński ulubiony partner o energicznym karbonatyzacji z trawiastym, cytrusowym zapachem i goryczą, niż można by oczekiwać od tego stylu. Tylko 4,8 procent ABV, Gaffel jest tak odświeżający, jak dzień jest długi.

Captains-kolsch

Jeśli podoba Ci się Budweiser, spróbuj…

Captain LawrenceCaptain’s Kolsch
Podczas gdy nowojorskie browary są nieco bogatsze i bardziej mroczne niż można by się spodziewać, kapitański kolczyk jest chrupiący z delikatną owocową słodyczą i jasnym cytrynowym aromatem.

Saint-Arnold-kosiarka

Jeśli lubisz RedStripe, spróbuj…

Święty Arnold FancyLawnmower
Wystarczająco lekki, aby delektować się trawą trawnika, ale wystarczająco godny, by pić przy grilowanej rybie lub ceviche. Pikantne kolczyki Louise z Houston piją słodową słodycz z atrakcyjnym bukietem kwiatów.

Matka-ziemia-nieskończona rzeka

Jeśli lubisz ModeloEspecial, spróbuj…

Matka Ziemia Niekończąca się Rzeka
W dolnej części wschodniej Karoliny Północnej, trafnie nazwany Josh Brewers specjalizuje się w kompulsywnie nadających się do picia riffach w klasycznych stylach. Wśród wybiegów znajdziesz Sunny Daze hefeweizen, Weeping Willow Wit i Endless River. Złoty kolsch pachnie świeżo ściętymi kwiatami i miodem, z akratyzmem, który rywalizuje z nowojorskim seltzer.

Dark-horse-kmita

Jeśli podoba ci się “włóczęgostwo”, spróbuj…

Dark Horse KmitaKolsch
Choć browar w Michigan jest znany ze swoich wynalazczych produktów, jest także ekspertem od lżejszej strony warzenia piwa. Silniejszy kolczyk w stylu “polskim” (około 5,5 procent ABV) opiera się na dużej ilości chmielu z Polski, czego wynikiem jest mocna goryczka, która łagodzi śmietankową słodycz.

Freigeist-ottekolong

Jeśli lubisz Batch 19, spróbuj…

Freigeist Ottekolong
Z Freigeist w Kolonii (“wolnym duchem”) Sebastian Sauerand Peter Essel ma misję ożywienia i aktualizacji zapomnianych i klasycznych stylów niemieckiego piwa. Jednym z naszych ulubionych jest zadziornie nazwany Ottekolong (“Eau de Cologne”), tradycyjny, niefiltrowany kolsch. Jest mglisty, lekko słodki i zdolny do mordowania pragnienia.

Wał Kranka

Jeśli lubisz Coors Banquet, spróbuj…

Metropolitan Brewing Krankshaft
Po okresie spędzonym na studiach piwowarskich w Monachium, DougHurst z Chicago padł pod wpływem lagerów, a później założył niemieckie browarnictwo o nazwie Metropolitan Brewing. Wśród wyróżników znajdziesz dynama miedzianego Dynama, Flywheel Bright Lager i słomianego wafla Krankshaft, który równoważy jego bankructwo z wyrównującą miarą pszenicy.

Wybrzeże-kolsch

COAST 32 ° / 50 °
Nazwany na podstawie szerokości geograficznej lokalizacji COAST w Charleston, South Carolina i Kolonii, zgrabna sylwetka 32 ° / 50 ° jest gładkim, zrównoważonym dźwiękiem o bajecznej złożoności kwiatowej.

Harpoon-letnie piwo

Jeśli lubisz PBR, spróbuj…

Harpoon Summer Beer
Po wizycie w Kolonii, założyciele Harpoon, Dan Kenary i Rich Doyle, postanowili stworzyć tę złotą kolsch, która zadebiutowała w 1999 roku. Zamknięta z pienistą białą koroną, Summer jest ostrym pick-upem z cytrynowym zingiem.

Joshua M. Bernstein napisał dla The New York Times, Nowy Jork czasopismo, i Imbibe *, gdzie jest edytorem przyczyniającym się. Jest także autorem * Brewed Awakening mieszka na Brooklynie, gdzie prowadzi wycieczki po ojczyźnie.

ZWIĄZANE Z
Kolsch, Ultimate Hot-Weather Beer
Trzy wielkie butelki American Saison, Gatorade of Beers
10 najlepszych nowych importowanych piw, które już teraz można poznać