Majte to jednoduché dnes večer s týmito chrumkavé klobásy a zelených

Vitajte varenie bez receptov, v ktorom vás naučíme, ako pripraviť jedlo, ktoré milujeme, ale nebojte sa príliš veľa o drobnom detaile receptúry, aby ste mohli vytvoriť vlastné točenie. Toto je týždenná večera s večernou klobásou Brad Leone.

Nechcem plánovať večere na začiatku týždňa. Vzhľadom na to, že mojou úlohou ako manažérka skúšobnej kuchyne sa vyžaduje, aby som narazil na trh farmárov Union Square a rôzne obchody s potravinami a špecializovanými predajňami, získal som počas týchto výletov inšpiráciu. Povoliť trhy a ročné obdobia diktovať moje večere znamená, že sa nikdy nudím alebo pokúšam, aby som objednal odber. Udržujem to jednoduché – chcem urobiť niečo výživné a plné a nechcem robiť hromadu špinavých jedál. Takto vzniklo toto ľahké a vydarené jedlo zelených a klobás. Tu je postup, ako to robím:

kale-kapusta, klobása, pečené varenie-without-recepty

Predhrejte rúru na 350 °. Odstráňte stonky z jednej zväzky Tuscan kale a roztrhajte listy na 1 “kusy (horčica zelená, kolíčiky, špenát a špenát sú tiež skvelé). polovica hlavy zelenej kapusty. Skombinujte zeleninu do veľkej pekárničky a pridajte ju 4 strúčiky tenkého plátkového cesnaku. Pridanie niektorých nakrájané cibule a huby shiitake v tomto bode je dobrovoľné, ale odporúča sa (cibuľa a huby si uložím do pece na pečenie, a to pred pridaním do zelene). Natierajte zeleninu s niektorými olivový olej a nalejte ½ šálky kuracieho vývaru alebo vývaru nad všetkým. Pokrývajte misku s fóliou a pečte, kým sa zelenina nevysunie, asi 15 minút. Odstráňte fóliu a očistite ju soľ a korenie. Pokračujte v pečení, až kým kapusta nebude citlivá, asi o 20-25 minút.

Zatiaľ trochu zahrievajte olivový olej v veľkej panvici nad stredne vysokou. bodnutie štyri sladké talianske klobásy s vidličkou a variť, kým sa zhora na všetkých stranách a zapečie, 10 až 12 minút. Keď sú zelené hotové, nakrájajte klobása a hádzajte do zelených zeleniny so splash svojho obľúbeného ocot (Mám rád sherry alebo červené víno).

Súvisiace: Okamžitý ramen … šalát?!

Máte zvyšné klobásy? Premeňte ich na raňajky tacos (!!!)

Ako si vyrobiť klobásy a vaječné raňajky Tacos