Oczywiście, Twoje Święto Dziękczynienia potrzebuje mieć cios

Jest tylko tyle niezrozumiałych kreskówek balonów, które człowiek może zabrać, zanim myśli zaczną cię przekonywać: co, jeśli one się pojawią? Ile razy oni faktycznie wykonują ten taniec? Kim jest ta osoba śpiewająca na float? Co znajduje się w kuflach tych prezenterów? Och, potrzebuję koktajlu. Koktajl z okazji Święta Dziękczynienia, przemyślany i zaplanowany i napisany na liście gdzieś jak wszystko w tym wspaniałym, typowym święcie.

I co mamy tutaj, przepis od Bon Appétit’s własny Chris Maroko, stworzony specjalnie na tę okazję. Cydr jabłkowy i rumowa misa dziurkacza opcjonalnie. Aby napisać ten kawałek dziennikarstwa na lodzie, przetestowałem go w ten weekend na kilka * kolesi, którzy zaatakowali moje miejsce, aby obejrzeć mecz piłkarski Michigan.

* Dwa, i wypiliśmy cios za osiem. Niesamowite.

Oto jak to gra.

Odkurz z dzbanka koktajlowego, którego zwykle używasz do dużych martini. Wyjdź z wiarygodnej miary płynów Pyrex. Wrzuć filiżankę rumu (w wieku), a następnie filiżankę słodkiego wermutu. Następnie wyciśnij połowę szklanki soku z cytryny do miarki płynu (daj sobie szansę na zbieranie nasion!), Czyli około dwóch cytryn. Uzupełnij ją czterema kreskami bittera.

Teraz, jeśli robisz to z wyprzedzeniem, możesz ukryć tę mieszaninę w lodówce na później. Jeśli robisz to na żywo i W tym momencie, dodaj dwie szklanki lodu i mieszaj, aż całkiem się rozpuści. Albo stój tam i pozwól mu się rozpłynąć, a ty pokrój pół jabłka na cienkie plasterki. I trzy pomarańczowe skórki. Wrzuć je i poruszaj, kontemplując znaczenie Święta Dziękczynienia. Czy kocham moją rodzinę tak bardzo, jak kocham dźwięk tego brzęczącego lodu? Będziesz się zastanawiać. Niech ta chwila minie.

Wreszcie, jest to trudny czas na cydr. Zdejmij dzbanek butelką z twardym cydrem o pojemności 12 uncji i posmakuj smaku koktajlu. Jeśli jest zbyt kwaśny lub ogólnie “meh”, dodaj trochę prostego syropu (przepis wymaga ¼ szklanki) i osładź do smaku. Twardy jabłecznik w dzisiejszych czasach może wahać się od słodkiego soku jabłkowego dla dorosłych do funky, baskijskiego cydru, który naśladuje naturalne wino. Niezależnie od tego, jaki kierunek wybierzesz, ten napój może być słodki, jeśli chcesz, lub nie, jeśli nie.

Napełnij kieliszki swoich gości lodem i udekoruj plaster jabłek, a na górę nalej musującego fiolka. Tak właśnie grasz w Święto Dziękczynienia – po prostu spytaj tych o policzki z różowymi policzkami.

Zdobądź przepis:

apple-cider-and-rum-punch.jpg

Apple Cider i Rum Punch

Jeszcze kilka wspaniałych koktajli, które uwielbiamy:

przyprawiony-rum-poncz-z-cytrus-i-luxardo

Przyprawiony Rumowy Punch z Citrus i Luxardo

cytrusowo-irlandzko-whisky-punch

Cytrusowo-irlandzki poncz whisky

earl-gray-bourbon-punch

Earl Grey-Bourbon Punch