Asla atlamanız gereken bir pasta yapma adımı

Kusursuzluğa giden yol, tuzaklara kapıldı ve benim pişirme kariyerim boyunca bir çok yere düştüm. Tek kabuklu bir börek söz konusu olduğunda, ilk önce çıplak kabuğun tartım ağırlıkları, pirinç veya kuru fasulye ile tartılması ve pişirilmesi (“kör pişirme” olarak adlandırılır) önemlidir. Daha sonra, ortaya çıkarmak ve biraz daha fazla fırında pişirmek – bu saf olmayan bir altlık sağlar. Ancak kabuğu yalnızca doğru renge dönüştürmek, eklediğiniz dolgu türüne bağlıdır. Ne kadar ileri gideceğini belirlemek için pasta kabuk spektrumumuzu kullanın ve yeterli renk yeterli olduğunda.

Işık pasta kabuk kör-fırında
Alex Lau

Soluk

Meyveli turtalar solgun bir tabana ihtiyaç duyarlar çünkü looong saati. Bir kabuklu tepesi ile tek kabuklu bir çeşidi yapıyorsanız, anemik bir kabukla başlamak en iyisidir. Meyve suları kalınlaştığında derin altın rengi olacak. Turta ağırlıklarını çıkardıktan sonra, kenarların etrafında sadece altın olana kadar 5-10 dakika daha pişirin..

Kullanımı: Çilek-Antep Fıstıklı Turta

orta pasta kabuk kör-fırında
Alex Lau

Altın

Satranç ya da anahtar kireç gibi muhallebi turtaları, meyveli turtalardan daha kısa bir pişme süresine sahiptir, bu nedenle kabuk, dolum setleri boyunca yeterli renk geliştirmek için sağlam bir altın taban tabakasına ihtiyaç duyar. Turta ağırlıklarını çıkardıktan sonra alttan altına kadar 10-15 dakika daha pişirin..

Kullanım: Limonlu Ayran Turta ile Safran

Koyu pasta kabuk kör-fırında
Alex Lau

karanlık

Bir puding veya lor gibi pişmemiş bir doldurma ekliyorsanız kabuğun karanlığını pişirin. Sert ve açkılı bir renge gidiyorsun, bu yüzden ateşli olmayın. Turta ağırlıklarını çıkardıktan sonra 15-20 dakika kadar pişirin. Bu aynı zamanda sogging dışarı yardımcı olacaktır.

İle kullanın: silkiest, en yumuşak limon lor

Veya tüm kör-pişirme şeyini atla ve yerine spagetti turtası yap:

Spagetti Pie: Makarna Artıklarını Kullanmanın En İyi Yolu